پتو نمدی سربازی اصفهان

پتو برای موردی که هنگام خواب در فصل سرما می پوشیم، فراخوانده شده است و پتو های احساس شده از بهترین پتوهای حسی تولید شده در ایران می باشند. پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند که سربازان به انها علاقه بیشتری دارند و به رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای، و قرمز تهیه می شوند.

این یک پتوی سربازی سبک وزن است که استفاده از ان را بسیار اسان و حمل ان را اسان می کند، و این پتو به دلیل استفاده از فیبر بافته نمی شود. در حالی که بیشتر پتوهای تهیه شده از فیبرهای سنتتیک برشته شده هستند، اما این مواد به دلیل وجود فیبرهای نوری بسیار متفاوت هستند.

پتو سربازی اصفهان

ویژگی اصلی این پتوها این است که این الیاف باعث اسیب به پوست نشده و باعث احساس نمی شوند. پتو پوشش نظامی اصفهان پتو با ویژگی‌ها و ویژگی‌های پتوی سربازی اصفهان مشخص می‌شود: – راحت و اسان برای حمل – فضای کمی می گیرد – حفاظت از گرما – الیاف مصنوعی نرم – پایداری رنگ بالا – مقاوم در برابر نور خورشید.

ازدیرباز پتوهایی احساس شده اند که از الیاف اکریلیک و پارچه پلی استر درست شده اند و امروزه پتو ها یکی از این الیاف ها هستند. این پتوها بیشتر در برابر پتوهای احساس شده مقاوم هستند که تنها از اکریلیک ساخته شده اند، و همچنین ارزشمند تر هستند.

فروش پتو سربازی اصفهان

هنگام انتخاب پتوهای سرباز باید به این حقیقت توجه کنید که انها از دو یا یک فیبر ساخته شده اند. پتوی شتر فروش پوشش نظامی اصفهان پتوهایی که تولید می شوند ویژگی های دیگری نیز دارند. این ویژگیها که در فروش پتوی نظامی اصفهان هم مؤثر هستند عبارتند از رباتها: الیاف پنبه ای که در ان استفاده می شود باید محکم، مواد خام خوب، بافت جامد داشته باشد.

فروش پتو سربازی اصفهان

همانطور که از نام پتو احساس می شود، انها باید کیسه های کوتاه و نمدی مانند مقاوم در برابر شرایط اب و هوایی سخت مانند گرما و سرما، این محصول مانع از از دست دادن حرارت بدن، که یک جزء مهم است که باعث محبوبیت و فروش بالا است، اما باید در نظر گرفته شود که به دلیل داشتن پر کوتاه، ناهموار، مناسب برای کسانی که پوست نازک دارند یا کودکان مبتلا به حساسیت پوست هستند و به هیچ وجه توصیه نمی شود.

خرید پتو سربازی در اصفهان

یکی از وسایلی که سربازان در زمان خدمت در ارتش به ان احتیاج دارند پتو است. اگر می خواهید پتو های اصفهان بخرید می توانید با مجتمع ما در ارتباط باشید. هنگام خرید انواع پتو از جمله پوشش ژله، شما باید یک پتو را که قابل شستشو است خریداری کنید زیرا ان به طور مداوم در تماس با بدن ما است و باید شسته شود.

بنابراین توجه به این مساله و خرید پتویی که بافت و دوخت قوی داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا پتو سرباز در معرض عوامل محیطی فراوانی قرار دارد و باید مقاوم باشد. نکته کوچک و قابل توجه برای در نظر گرفتن این است که گلدوزی و دوزندگی به خوبی انجام می شود، زیرا ممکن است در طی حرکات مکرر، پاره و اشکار باشد، پتو به عنوان پتو شناخته می شود در حالی که ایمن است و مفید نیست اگر شما پاره کنید و نمی توانید بدن خود را از سرما محافظت کنید.

پتو سربازی سپاه

پتوی ساده نظامی تهران پتوی ارتشی پتو که شامل پتوی بهائی است به طور گسترده و متنوع استفاده می شود که باید متناسب با دریافت ان انتخاب و اماده شد. این یکی از پتوی سربازی است که برای سربازان در پایگاه در دسترس است. پتوی شتر گارد انقلاب یکی از بهترین پتوهایی است که هر ساله توسط سربازان سپاه پاسداران در پادگان ها و سایر محل ها مورد استفاده قرار می گیرد. فیبرهای استفاده شده در ان بهترین فیبری هستند که می توانند در برابر سرما و سرما مقاومت کنند و اجازه ورود سرما به بدن را نمی دهند.

پتو سربازی سپاه

برخی از نیروهای سپاه به دلیل درجه بالای سرما در مناطق مرزی کوهستانی و سرد به انجام ماموریت‌هایی می‌پردازند و برای حفظ گرمای لازم در بدن خود باید از پتوهای نمدی استفاده کنند. در مقابل، سربازان افراد بسیار متداول هستند که در نقاط سردتر زندگی می کنند و از پتو استفاده می کنند. انها از ان به عنوان عایق در طول برف و طوفان استفاده می کنند.

پتو سربازی ارتش

پوشش نظامی ساده حرفه ای پتوی عمومی ارتش از انجا که نوع پتوهای نمدی که به این دلیل که معمولا سبز هستند به عنوان پتوی نظامی شناخته می شوند- تمام اقلام ارتش – مانند لباس، کلاه، جوراب و پتو – سبز هستند انگار این رنگ را در انحصار خود گرفته اند. مانند پتوهای سرباز ساده، این منطقه دارای درجه بالایی از مقاومت در برابر هوای سرد طولانی و شدید می باشد و تنها تفاوت در رنگ، از جمله تخت خواب، اردوگاه های نظامی، خانه ها و تلاش های امداد رسانی در سیل و زلزله است.

این پتو‌ها تک و بسیار سبک بوده و دارای ضخامت منطقی بوده و از الیاف طبیعی ساخته شده‌اند که به عنوان پوشش سطح اول و اول درنظر گرفته می‌شوند و از حمل و نقل بسیار راحت برخوردار بوده و به دلیل جابجایی پایین در کیسه‌های متوسط قرار می‌گیرند. چرا که این پتوها توسط نیروهای دولتی استفاده می شود و هر سال انها از دولت می خواهند که انها را تولید کند. از اینکه وقت خود را صرف مطالعه این مقاله کردید متشکریم.

پتو سربازی ارتش

امیدواریم که توانسته باشیم اطلاعات شما را در این شرح اضافه کنیم. مجموعه ما به عنوان تولید کننده برتر فروش FLDs با کیفیت بالا و مقاوم است. اگر می خواهید این محصول را خریداری کنید، می توانید با شماره های روی سایت تماس بگیرید تا یک پتو با کیفیت بالا تهیه کنید و هدف ما این است که شما را راضی کنیم.

178

 1. سلام خداقوت من ازمحصولات باکیفیت وعالی شما خریدکردم بسته سفارشم کی به دستم میرسه

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 2. سلام وقت بخیر
  پتو های نمدی برگرفته از مواد طبیعی درجه یک دارای گرما و کیفیت فوق العاده می باشد.

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 3. سلام وقتتون بخیر من برای ارگانم از شما خرید کردم و بسیار قیمت مناسبی داشت و کیفیت خوبی داشت.

 4. سلام وقت بخیر
  الیاف پنبه ای که در ان استفاده می شود باید محکم، مواد خام خوب، بافت جامد داشته باشد.

 5. یکی از نرم ترین و گرم ترین پتوها برای سربازان پتوهای سربازی است که کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 6. سلام وقت بخیر از ویژگی اصلی این پتوها این است که این الیاف باعث اسیب به پوست نشده و باعث احساس نمی شوند

 7. سلام وقت بخیر
  پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند که سربازان به انها علاقه بیشتری دارند و به رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای، و قرمز تهیه می شوند.

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 8. سلام وقتبخیر
  پتو های احساس شده از بهترین پتوهای حسی تولید شده در ایران می باشند. پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 9. سلام وقت بخیر ارسال به تربت جام هم دارید؟
  ممنون میشم من را در زمینه ایفا و مواد و نخ بکار رفته راهنمایی کنید سپاس گذارم

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 10. سلام وقت بخیر
  این پتوها بیشتر در برابر پتوهای احساس شده مقاوم هستند که تنها از اکریلیک ساخته شده اند، و همچنین ارزشمند تر هستند.

 11. سلام وقت بخیر
  پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند که سربازان به انها علاقه بیشتری دارند و به رنگ های سفید، خاکستری، قهوه ای، و قرمز تهیه می شوند.

 12. پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند که سربازان به انها علاقه بیشتری دارند و به رنگ های سفید تهیه می شوند

 13. سلام وقت بخیر
  پتوهای این سرباز به دو حالت ساده و حس شده ای دیده می شوند که سربازان به انها علاقه بیشتری دارند و با قیمت مناسبی عرضه می شود

 14. سلام وقت بخیر
  بیشتر پتوهای تهیه شده از فیبرهای سنتتیک برشته شده هستند، اما این مواد به دلیل وجود فیبرهای نوری بسیار متفاوت هستند.

 15. سلام وقت بخیر
  قیمت پتو نمدی سربازی شادیون در طرح های مختلف را ارسال بفرمایید؟
  اگر امکانش هست لیست قیمت و عکس محصولات را در ایمیل من ارسال کنید در برنامه های دیگر فعالیتی ندارم و پی از مشاهده حتما همکاری خواهیم داشت موفق باشید

  • سلام ممنون از ارتباط شما
   شما می توانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشین.
   09120677104
   09129677312
   09129389211

 16. سلام وقت بخیر
  این یک پتوی سربازی سبک وزن است که استفاده از ان را بسیار اسان و حمل ان را اسان می کند، و این پتو به دلیل استفاده از فیبر بافته نمی شود

 17. سلام وقت بخیر ازجمله ویژگی های پتو سربازی اصفهان میتوان به راحت و اسان برای حمل و فضای کمی می گیرد وحفاظت از گرما دارد والیاف مصنوعی نرم وپایداری رنگ بالا ومقاوم در برابر نور خورشید است

 18. سلام عرض ادب پتوهای نمدی سربازی بسیار سبک وقابل حمل است وگرمای مطلوبی دارد ومناسب ارگان ها است

 19. سلام عرض ادب پتوهای نمدی سربازی بسیار سبک وقابل حمل است وگرمای مطلوبی دارد ومناسب ارگان ها است

 20. پتو نمدی سربازی برای یک نوزاد بهتر است پتویی تهیه نمایید که از ست های نوزادی با رنگ روشن باشد. علاوه بر این از طرح های شلوغ استفاده نمایید.

 21. سلام وقت بخیر پتوهای نمدی سربازی شادیلون خیلی شیک و زیبا هستند. گرماژ بسیار خوبی دارند و در عین حال، نرم و لطیف هستند

 22. سلام وقت بخیر
  آرزوی موفقیت برای شما دارم و خواستم تشکر کنم از شما بابت محصولات عالی که عرضه می کنید.

 23. سلام وقت بخیر
  پتو هایی که از مجموعه شما خرید واقعا با کیفیت هستند و از خریدم واقعا راضی هستم و خداقوت می گم به شما تولید کننده گرامی بهترینارو برای شما ارزو می کنم

 24. سلام وقت بخیر
  پتو یکی از ملزومات مهم برای خواب راحت است. چرا چقدر جنس پتو خوب و نرمی آن بیشتر باشد کیفیت خواب بهتر می‌‌شود. البته ناگفته نماند اندازه و سایز پتو نیز مهم است و پتوهای خیلی کوچک مقبولیت چندانی ندارند. جنس پتو نیز بسیار مهم است و پشم گوسفندی یکی از بهترین گزینه‌ها برای تولید پتو می‌باشد.

 25. سلام و عرض ادب

  بسیار خوب و عالی مطالب بیان شده است و به راحتی قابل درک است و زبان توضیحات ساده است و تخصصی و پیچیده ش نکرده است

 26. پتوی ساده نظامی تهران پتوی ارتشی پتو که شامل پتوی بهائی است به طور گسترده و متنوع استفاده می شود که باید متناسب با دریافت ان انتخاب و اماده شد

 27. موضوع مهم این است که این پتوها ی گوسفندی به دلیل استفاده از الیاف بسیار مرغوب، دوخت مطلوب و همچنین بافت فشرده آن این خاصیت را دارد که با شستن دردفعات زیاد هیچ تاثیر مخربی برای این پتوها پیش نمی آید و کیفیت درجه یک آن ها آن مانند روز اول می باشد

 28. سلام وقت بخیر
  لطفا به منظوردریافت اطلاعات تکمیلی و بیشتر،فرم مشاوره ی موجود در سایت را تکمیل کنید تا کارشناسان مادراسرع وقت باشما تماس بگیرند.

 29. این نوع پتو به عنوان یک رو اندازی محسوب می شود و در ابعاد و اندازه های مختلف و طول و عرض آن متناسب با قد افراد انتخاب می شود

 30. پتو یکی از مهم ترین کالاهای خواب می باشد که در میزان کیفیت خواب شما بسیار تاثیر گذار است

 31. سلام وقت بخیر
  خواستم از شما بابت محصول خوبی که برام فرستادین تشکر کنم باز هم سفارش دارم فقط میخواستم ببینم ان دفع میتونید سه روزه برام بارو ارسال‌ کنید؟

 32. سلام عرض ادب پتوهای نمدی اصفهان در برابر سرما مقاومت می کنند و اجازه ورود سرما به بدن را نمی دهند

 33. سلام وقتتون بخیر
  شما یکی از تولید کنندگان هستید که من بارها از شما خرید کردم و پشیمون نشدم لطفا همیشه همینطور بمونید.
  راستی یه سوال داشتم اگر من بخوام به دبی صادر داشته باشم شما میتونید کمکم کنید؟

 34. قیمت پتو به جنس آن بستگی دارد، پتو های شادیلون جنس مرغوب و خوبی را دارند و با قیمتی مناسب نیز عرضه می شوند

 35. سلام وقتتون بخیر
  مایل هستم در زمینه انواع کالای خواب با شما همکاری داشته باشم شما نمایندگی به شهر یاسوج هم میدین؟

 36. سلام و رحمت و درود . باید در نظر داشت که خرید این پتو ها به صورت حضوری در فروشگاه ها و مراکز خرید یا غیر حضوری و اینترنتی میسر است که شما می توانید برای جلوگیری از اتلاف وقت خود به سایت ما مراجعه نمایید

 37. علاوه بر مناسب بودن سایز و سبک سنگینی پتو،پتو باید شکلی باشه که به راحتی قابل شستشو باشه،پتو رو ماهی یک بار باید شست،پتو اگر کثیف بمونه باعث آسیب رسوند به پوست بدن میشه

 38. خریدارمحترم از طریق سایت دسترسی به انواع پتو شوید باطرح ورنگ منحصربه فردوقیمتی مناسب خریداری کنید

 39. امروزه بسیاری از افراد با شنیدن کلمه زمستان نا خود آگاه یاد شب های سرد زمستانی می افتند از این رو یکی از ملزومات مهم و ضروری برای زمان خواب استفاده از رو انداز یا به اصطلاح پتو می باشد

 40. در زمان های گذشته و هنگامی که پتو به شکل امروزی تولید نمی شد و کارخانجات نساجی به شکل مدرن و پیشرفته شروع به کار نکرده بودند، برای گرم شدن در فصول سرد از پتو های کلفت که به اصطلاح به آن ها لحاف گفته می شود استفاده می شد

 41. سلام
  این پتوها بسیار کاربردی هستند و قصد دارم تعدادی از آنها را تهیه کنم آیا این مجموعه برای خرید پتو مناسب است؟

 42. این روزها پتوهای با کیفیت و ایده های بسیار انسان را وسوسه می کند؛ خود من وسوسه شدم که برای کودک برادرم یه دونه از این پتو ها تهیه کنم

 43. ین نوع محصول نوعی پارچه نسبتا ضخیم تک‌ لایه یا دو لایه به شکل مستطیل است که نرم و لطیف بوده و در همه فصول به ‌خصوص پاییز و زمستان در هنگام استراحت یا خواب استفاده می‌شود.

 44. سلام عرض ادب مناطق مرزی کوهستانی و سرد به انجام ماموریت‌هایی می‌پردازند و برای حفظ گرمای لازم در بدن خود باید از پتوهای نمدی استفاده کنند تا سرما نخورند

 45. سلام وقت بخیر
  من یکی از طرفداران پر پا قرص شما هستم که همیشه از شما خرید می کنم خواستم ببینم شما ارسال به شهر زاهدان هم دارین ؟

 46. با این وجود به علت باکیفیت بودن انواع پتو ایرانی، اغلب خریداران ترجیح می‌دهند برندهای تولید داخل را انتخاب نمایند. برای خرید ویژه پتو درجه یک به علت بالا بودن حجم تولید، انتخاب‌های بسیاری خواهید داشت

 47. با سلام بر شما خیلی محصول خوبی دارید این پتو ها یکی از واجبات لازمه ما مردم که در هر خانه باید داشته باشیم
  پتوهای دولایه که درانواع طرح ها و مدل های مختلف موجودهستند نسبت به پتوهای دیگر دارای گرمابخشی بیشتری
  هستند که گزینه مناسبی برای هدیه دادن می باشند

 48. سلام وقت بخیر پتو های مجموعه دیبا بافت نگار باعث ایجاد حساسیت نمیشوند و به راحتی قابل شست و شو میباشند پتوهای مجموعه خیلی کیفیت بی نظیری دارد این پتوها خیلی قشنگ دوخته و درست شده اند زیبایی آن عالی است

 49. سلام وقت بخیر
  من خودم به شخصه تا حالا از این مدل پتو خرید نکردم ولی تعریفش رو شنیدم که خیلی نرم و سبکه و ماندگاری خیلی بالایی دارند، فکر می‌کنم این پتوها انتخاب مناسبیه برای خرید عروس

 50. سلام و درود . احساس می کنم که در سالیان اخیر برند های مختلفی شروع به تولید انواع پتو ها نموده اند که ازاین پتو می توان به عنوان یکی از مرغوب ترین پتو ها نام برد که در وبسایت شما هم به آن اشاره شده است و ممنون ازشما

 51. پتو شادیلون در رنگ های بسیار زیبا به بازار عرضه شده است همچنین طرح های بسیار متنوعی را داراست
  این پتو ها از الیاف درجه یک و مرغوب تولید شده اند و خیلی نرم و لطیف هستند و تجربه خوابی لذت بخش و آرام را با آن ها خواهید داشت

 52. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی بنده و تیمم جهت تعمین و ارسال محموله به کشور های اروپایی خواستار همکار با شما هستم کجا میتونم شما را ملاقات کنم؟

 53. خسته نباشید . احتمال دارد که این پتو ها با دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد همراه با دانش و خلاقیت در طرح و رنگ های متنوعی تولید شده و در بازار عرضه می گردد و ممنون از مطالب زیبایی که در سایت قرار می دهید

 54. این پتو های مسافرتی دوام بسیار زیادی دارد و شما می‌توانید در طی طولانی‌ مدت از آن‌ها استفاده کنید

 55. اگر می خواهید یک خواب راحت داشته باشید از مزایای این پتو می باشد که بسیار نرم و لطیف است و آرامش شما را فراهم می‌کند
  پتوها به خاطر سبک و نرم بودن و همچنین اشکال کم جا امروزه بیشتر از لحاف مورد تایید خانواده ها است

 56. این نوع محصولات نسبت به انواع پتوهای درست شده از الیاف های طبیعی و یا مدل های پلی استر و دارای وزن بیشتری هستند و زبر می باشند
  چقدر تنوع محصولات و پتوهای این سایت زیاد بود به سختی تونستم خرید کنم چون همشون زیبا بودن و نمیدونستم کدومو بخرم

 57. سلام وقت بخیر و خدا قوت
  برای دوخت لباس های راحتی و خواب مناسبند ‌کیفیت به نسبت خوبی باید داشته باشند ؟ قیمت هر طاقه چقدره؟

 58. ن نوع تک رنگ این محصول رو می پسندم چرا که بیشتر زیبایی نوع تک رنگ بیشتر بوده می تواند روی تخت عالی جلوه میکنه
  وراضی هستم شستم بازم بعد از شستشو بازم راضی بودم.

 59. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که در سراسر جهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف و محبوب شود.
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و به سابقه ای درخشانی که پر این زمینه دارید نشانه کیفیت محصولات شماست

 60. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که در سراسر جهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف و محبوب شود.
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و به سابقه ای درخشانی که پر این زمینه دارید نشانه کیفیت محصولات شماست

 61. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که در سراسر جهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف و محبوب شود.
  تبریک میگم به شما تولید کننده گرامی تنوع محصولاتتون واقعا زیاده و به سابقه ای درخشانی که پر این زمینه دارید

 62. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید میخواستم ببینم برای شهر پردیس هم نمایندگی میپذیرید ؟ شرایط شما چیه؟ ارسال هاتون به چه شکله؟ با تشکر از شما و سایت خوبتون

 63. سلام وقت بخیر
  کیفیت بالا و قیمت مناسب کالا سبب شده که درجهان به ویژه در کشور ما بسیار معروف شود.کالاهای مربوط به خواب، پتو به علت کاربردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته

 64. سلام وقتتون بخیر خسته نباشید
  من اگر بخوام خرید به صورت عمده انجام بدم داخل هر بسته چند تعداد پتو است ؟

 65. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت دارای رنگ طرح و سایز متفاوت هستند و جنسشون نرمه، جریان الکتریسیته ندارن، وزنشون مناسبه و قابل شست وشو هستن، باعث ایجاد خواب راحتی میشن

 66. سلام من از این پتوها خریداری کردم بسیار راضی بودم جنس کیفیت عالی همه چی تموم قیمتش هم نسبت ب کیفیت ان خوب بود

 67. سلام وقت بخیر
  انواع پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار بسیار نرم و با دوام می باشد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشد و می توانیم آنها را به راحتی جابجا کنیم و از کیفیت بالایی هم برخوردار است.

 68. سلام خسته نباشید
  پتوها از الیاف بسیار محکمی تولید می‌شوند و در شست و شوی مداوم رنگ آنها نمی رود و شکل ظاهری خودشان را حفظ می کند، این پتوها را در مدت طولانی می توان استفاده کرد.

 69. سلام وقت بخیر
  بسیارخوش حالم که دیدار حضوری با شما داشتم واقعا در همکاری صبور هستید و به طور کامل توضیح می دهید موفق باشید

 70. هنگام انتخاب پتوهای سرباز باید به این حقیقت توجه کنید که انها از دو یا یک فیبر ساخته شده اند. پتوی شتر فروش پوشش نظامی اصفهان پتوهایی که تولید می شوند ویژگی های دیگری نیز دارند

 71. این پتو‌ها تک و بسیار سبک بوده و دارای ضخامت منطقی بوده و از الیاف طبیعی ساخته شده‌اند که به عنوان پوشش سطح اول و اول درنظر گرفته می‌شوند

 72. سلام وقت بخیر
  پتو یک وسیله برای محافظت انسان در برابر سرماست علاوه برجنس ورنگ و طرح ان نیز برای مشتری مهم است
  برای انتخاب یک پتو سایز آن، کیفیت، طرح و رنگ ملاک انتخاب می باشد.

 73. سلام روز بخیر
  این پتوها یکی قدیمی ترین پتو هاست که بسیار نرم و لطیف است معمولا از این پتوها در همه ی منزال وجود دارد این پتوها به خاطر لطافتی که دارد بسیار محبوب است.

 74. سلام وقت بخیر
  مدل های مختلف تولیدی و در طرح های جدید که زیبایی بینظیری دارد و بیشتر مردم خرید می کنند

 75. سلام وقتتون بخیر
  پتو با کیفیت میتونه در سلامتی هم نقش داشته باشه ، ممنون ام از معرفی محصولات با کیفیت ، با آرزوی موفقیت بر تیم آقای خسروی عزیز.

 76. سلام وقت بخیر
  پتو یکی از کالاهای مهم ضروری برای خواب است مخصوصا الان که در فصل های سرد هستیم

 77. سلام وقت بخیر
  کلا برند شادیلون نامی اشنا برای همه ی ما ایرانی هاست و برند معتبریه و پتوهاب شادیلون طرح کودک برای دختران و پسران در مدل های متعدد تولید شده و بسیار زیباست

 78. این پتوها با دارا بودن ویژگی هایی همچون وزن کم، سایز مناسب، ظرفیت بالای شست و شو و تنوع طرح و رنگ توانسته اند در میان عموم مردم جایگاه خوبی پیدا کنند.

 79. این پتو نیز به صورت بی واسطه عرضه میشود که این شرایط بسیار خوبی برای فرد خریدار خواهد بود

 80. سلام وقتتون بخیر خواستم از شما بابت مطالب بسیار خوبی که داخل سایت قرار می دهید تشکر کنم.

 81. این مجموعه از با سابقه ترین ها در این صنعت است و توانسته است در جایگاه بسیار والایی در میان سایر رقبای خود قرار گیرد؛ به گونه ای که محصولات تولیدی این شرکت به کشورهای دیگر صادر میشوند

 82. سلام وقت بخیر
  پتوهای مجموعه دیبا بافت نگار دارای رنگ طرح و سایز متفاوت دارند، جنسشون خیلی نرمه، جریان الکتریسیته ندارند و با قیمتی بسیار ارزان به خریداران عرضه می شوند.

 83. این مجموعه از با سابقه ترین ها در این صنعت است و توانسته است در جایگاه بسیار والایی در میان سایر رقبای خود قرار گیرد

 84. سلام وقت بخیر
  این محصول، بعد از تولید و در رنگ های گوناگونی، مورد استفاده قرار می گیرند این نوع پتو ها، سطحی نرم و لطیف از مهمترین مزیت یک پتو نرم و راحت بودن آن است.

 85. محصولات که از مجموعه شما خریداری کردم از نظر کیفیت و قیمت بسیار مقرون به صرفه و خرید خودم واقعا راضیم خسته نباشید میگم به شما تولید کننده گرامی

 86. مجموعه بسیار خوبی دارین من علاوه بر خرید از سایت شما، تجربه خرید حضوری هم داشتم. در برخورد با مشتری بسیار عالی و با حوصله بودید. خدا به کسب و کارتان رونق بدهد.

 87. سلام خدا قوت
  پتو های شما جنس باکیفیتی دارند همچنین لطافت خوبی دارند و هم ضد حساسیت هستند که برای افرادی که پوست حساس دارند بهترین گزینه است.

 88. سلام وقت بخیر
  دیبا بافت نگار در امر فروش پتو بهترین و جدید ترین انواع پتوها را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب داراست

 89. سلام شما می‌توانید دراین مجموعه پتوتک نفره و دو نفره و انواع آن را با قیمت مناسب خریداری کنید. پتوهای مسافرتی از نظر رنگ، مدل، طرح و جنس با هم فرق دارند.

 90. سلام روز بخیر
  خوشبختانه اخیرا تنوع خیلی بالا رفته و تنوع طرح و نقش ها بسیار شده و انتخاب سخت شده چون همه زیبا هستند

 91. سلام روز بخیر
  خوشبختانه اخیرا تنوع خیلی بالا رفته و تنوع طرح و نقش ها بسیار شده و انتخاب سخت شده چون همه زیبا هستند

 92. سلام وقت بخیر
  خواستار خرید از شما هستم لطفاً یک قرار ملاقات برای من هماهنگ کنید.

 93. سلام

  میخاستم پتوسربازی براپسرم بگیرم معلوم نیست پتوهای اونجاتمیزه یانه راهنماییم کنید.

 94. سلام وقتتون بخیر
  چقدر طرح های پتوهای شما جذاب و دلنشین است چطور میتونم ثبت سفارش کنم؟

 95. سلام وقت بخیر
  ارسال به کشور ارمنستان هم دارید ؟
  اگر مقدره یک تایمی هماهنگ کنید در رابطه با همکاری بیشتر مذاکراتی داشته باشیم و اینکه تمایل دارم مدیر مجموعه شما دیدار داشته باشم

 96. پتوی ساده نظامی تهران پتوی ارتشی پتو که شامل پتوی بهائی است به طور گسترده و متنوع استفاده می شود که باید متناسب با دریافت ان انتخاب و اماده شد

 97. سلام خداقوت من ازمحصولات باکیفیت وعالی شما خریدکردم بسته سفارشم کی به دستم میرسه

 98. سلام خداقوت من ازمحصولات باکیفیت وعالی شما خریدکردم بسته سفارشم کی به دستم میرسه

 99. سلام روز بخیر
  خواستم از شما بابت محصول باکیفیتی که برام ارسال کردین تشکر کنم واقعا درج یک هستین

 100. سلام..تا چه اندازه خرید عمده حساب میشه ،
  بار چند روزه به دستم میرسه ،
  شما اقساطی هم کار میکنید ؟ اگر بله شرایط اقساطتون چطوریه ؟

 101. سلام وقت بخیر

  بنده اینترنتی خریدکردم ازتون باردوم میخام حضوری بیام ادرستون کجاست؟کدوم شهرید؟

 102. چقدر عالی که همه نوع پتویی را تولید و عرضه میکنید
  حتی پتوی مختص پادگان ها برای سربازان
  واقعا خدا قوت

 103. ارائه دهندگان محصول پتوباتوجه به بازاررقابت سعی درگذاشتن قیمت منصفانه دارندتامردم باهربودجه مالی بتوانندخریدکنند.

 104. Fantastic beat I would like to apprentice while you amend your web site how could i subscribe for a blog site The account helped me a acceptable deal I had been a little bit acquainted of this your broadcast offered bright clear concept

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما