مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو یک نفره و دو نفره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پتو گلبافت اصل سایز ۲۲۰*۱۶۰

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پتو گلبافت اصل سایز 220*160فروشگاه انواع پتو گلبافت درجه یک

قیمت پتو گلبافت اصل بستگی به کیفیت و جنس و نرمی و لطاعت آن دارد. معمولا پتوی سایز ۲۲۰*۱۶۰ جزو پتو های تک نفره می باشد ، که سایز کوچکتری نسبت به پتو های دو نفره دارد. بنابراین قیمت این نوع پتو های گلباف تک نفره کمتر از پتو های دو نفره می باشد.

قیمت پتو گلبافت اصل سایز 220*160

مشخصات پتو گلبافت اصل سایز ۲۲۰*۱۶۰

مشخصات پتو گلبافت اصل سایز 220*160 پتو یکی از کالا های اساسی در اتاق خواب و منزل می باشد. یکی از انواع پتو های با کیفیت و پر طرفدار پتوی گلبافت می باشد . البته پتوی گلبافت از لحاظ کیفیت و طرح ، رنگ و سایز انواع مختلفی دارد. پتوی گلبافت اصل دارای لطافت و نرمی فوق العاده ای می باشد و کیفیت آن در سطح خیلی بالایی می باشد. همچنین این نوع پتو ها دارای طرح های برجسته و ساده می باشند. پتو گلبافت اصل سایز ۲۲۰*۱۶۰ از جمله پتو های با کیفیت و مناسب می باشد. البته این پتو همانگونه که گفته شد ، جزو پتو های تک نفره می باشد. پتو های گلبافت تک نفره نیز دارای انواع مختلف می باشد. راه های شناخت انواع پتو گلبافت اصل را به اختصار در اینجا برای شما توضیح می دهیم. نکته مهم در انتخاب پتوی گلبافت تراکم و ازدیاد پرز های می باشد . پرز ها باید در همه قسمت های پتو به طور یکنواخت و منظم باشد. استقامت و مقاومت پرز ها از نکات مهم و ضروری می باشد. به صورت که پرز ها با استفاده مداوم از هم جدا نشوند و نریزند. ضخامت پتو و وزن آن باید متناسب باشند. برخی از پتو ها بر خلاف وزن سبکی که دارند ، ضخامت ظاهری بیشتری دارند. این نوع پتو ها به مرور زمان ضخامت خود را از دست می دهند. این پتو های بی کیفیت پس از شسته شدن ضخامت خود را از دست می دهند. پتو های اصل و با ضخامت واقعی توپر و دارای استحکام بالا می باشند. پتوی گلبافت اصل دارای رنگ ثابت و با کیفیت می باشد ، و با شستشوی مداوم و مکرر از بین نمی رود. همچنین پرز پتوهای اصل بعد از استفاده و به مرور به هم نمی چسبند و در هم نمی پیچند. برخی پتو های گلبافت بی کیفیت و نامرغوب دارای پرز های کم و تنک می باشند ، که به علت تنک بودن ،لایه زیر پرز ها دیده می شود ، ولی پتوی گلبافت اصل دارای پرز های منسجم و پر می باشد. نکاتی که گفته شد ، تا حدودی می تواند ، به شما برای انتخاب یک پتوی اصل تک نفره کمک بکند. 

فروشگاه انواع پتو گلبافت درجه یک

فروشگاه انواع پتو گلبافت درجه یک فروشگاه پتو گلبافت در طرح ها و انواع مختلف پتو های درجه یک گلبافت را برای شما ارائه می کند. همچنین می توانید ، از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر نیز پتوی مورد نیهز خود را خریداری کنید.

آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو یک نفره و دو نفره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید