مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو یک نفره و دو نفره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پتو مسافرتی اعلا و مرکز عمده فروشی آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشگاه محصولات پتو ایرانی مرغوبپتو مسافرتی متری با قیمت ارزانفروش پتو های ایرانی با طرح گلدارمرکز خرید پتو مسافرتی ضخیم با تخفیفنمایندگی مستقیم پتو ایرانیپتو ویژه نوزادی با کیفیت مرغوب چگونه پتو مسافرتی جنس خوب را بشناسیم؟بهترین مرجع فروش پتو خانگی طرحدارخریداران پتو به قیمت تولیدی در تهرانارائه دهنده پتو های دو نفره مسافرتیسفارش پتو های کادویی کیفدارکارخانه تولید پتو های طرح برجسته ایرانی

آیا به دنبال پتویی سبک، کم حجم و در همین حال ارزان قیمت هستید؟ اگر می خواهید چنین کالای خوابی را با بهترین کیفیت به دست آورید، خوب است که به پتو مسافرتی فروشی ها سر بزنید. آن ها نوع اعلا را در سراسر کشور عرضه می کنند. می توان با مراجعه به مراکز فروش اصلی، عمده فروشی ها را نیز پیدا کرد و به میزان زیادی به خرید این محصولات پرداخت. از این بازارها می توان پتو مسافرتی کوچک، متوسط و بزرگ را تهیه کرد که برای همه گروه های سنی مناسب می باشند و گرمای خوبی دارند. 

پتو مسافرتی اعلا و مرکز عمده فروشی آن در کشور

فروشگاه محصولات پتو ایرانی مرغوب

فروشگاه محصولات پتو ایرانی مرغوباگر سری به فروشندگان پتو ایرانی بزنید، به راحتی می توانید نوع با کیفیت این کالا را به دست آوردید. اما شاید این سوال برای تان پیش بیاید که فروشنده پتو مرغوب، چه کسانی هستند؟ اصلی پتو اعلا ایرانی چه ویژگی هایی را دارد؟ در این جا به چند موضوع اشاره می کنیم که شما را هنگام خرید می تواند کمک کند. به این موارد توجه نمایید: 

 • در زمان تهیه پتوها به برند تولید کننده توجه کنید. برندهای نام آشنا را تهیه کنید. 
 • پتو جنس خوب، حساسیت زا نیستند و از طرفی در هنگام شستشو رنگ پس نمی دهند و همین طور کوچک نمی شوند. 
 • از محصولاتی که سرکجی دارند، خودداری کنید. 
 • در هنگام خرید آن ها را بکشید و اگر نخی های زمینه مشخص شد، آن را تهیه نکنید. 
 • به حاشیه های پتو توجه داشته باشید که خوردگی و پارگی نداشته باشد و در همین حال نخ آن نیز به رنگ، زمینه پتو باشد. 
 • و سایر موارد دیگر 

می توان در هر جایی از کشور که باشیم، به فروشگاه محصولات پتو ایرانی مرغوب مراجعه کرده و خرید خود را به راحتی در هر مدل و الوانی که بخواهیم انجام دهیم. 

پتو مسافرتی متری با قیمت ارزان

پتو مسافرتی متری با قیمت ارزانبرای کسانی که به دنبال پتوهای مسافرتی با قیمت ارزان هستند، توصیه می نماییم که نوع متری آن را تهیه کنند. این گونه خواهند توانست که یک محصول خوب و با کیفیت را با بهترین نرخ ها تهیه کرد. روی هم رفته، پتوهای مسافرتی از جمله کالاهایی به شمار می روند که کارایی بالایی را دارا می باشند. 

این گونه از پتوها را نه تنها در مسافرت ها می شود با خود حمل کرد، بلکه می توان در فصول نه چندان سرد، به عنوان رو انداز کار گرفت. همچنین کاربرد دیگر آن ها این است که به شکل زیرانداز نیز استفاده نمود. خلاصه، نوع مسافرتی پتوها از جمله کالاهایی محسوب می شود که موارد استفاده آن گوناگون است. 

باید متذکر شد که این پتوها هم در تنوع زیادی تولید می گردند. می توان پتو مسافرتی نمدی، پتو مسافرتی ژله ای، پتو دونفره مسافرتی و غیره را از بازار به دست آورد. 

خرید پتو مسافرتی متری را به شکل آنلاین نیز می توان انجام داد. این کار به آسانی انجام شدنی است و بدون دردسر می شود سایت های معتبری را پیدا کرد. برخی از آن ها حتی با نصف بها نیز به عرضه کالا می پردازند. شما در هر جایی که باشید پتو قیمت پایین را خواهید توانست به شکل عمده و یا تکی، سفارش دهید. 

فروش پتو های ایرانی با طرح گلدار

فروش پتو های ایرانی با طرح گلدارپتو های ایرانی را از نظر طرح می توان به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد: نوع گل دار، نوع ساده. 

این نوع از کالای خواب، فروش زیادی دارد و هر کسی بر اساس سلیقه ای که دارا است، می تواند در هر طرح و مدلی آن را به دست آورد. از جانب دیگر، شرکت های تولید کننده نیز با در نظر داشت خرید مصرف کنندگان و سلیقه های آنان است که کالای خود را طراحی و تولید می نمایند. در هر حال، نوع طرح گلدار فروش خوبی دارد. 

این محصول را می توان در گل های ریز، گل های درشت و همین طور رنگ بندی های بسیار متفاوتی تهیه کرد. یکی از مواردی که بافندگی ها به آن اهمیت می دهند، استفاده از الوان گوناگون در این محصولات می باشد. باید گفت، این پتو ها نیز مانند سایر کالاهای مشابه، به شکل یک نفره و دو نفره تولید می شوند. 

در هر صورت، طراحی های شیک در هر صنعتی می تواند باعث فروش بهتر کالا شود. این مسئله در عرصه بافت و تولید پتوها نیز حایز اهمیت است. همچنین شرکت ها برای این که بتوانند از رقبای خود در بازار پیشی بگیرند، محصولات خود را همواره در مدل های جدیدی وارد بازار می نمایند. 

مرکز خرید پتو مسافرتی ضخیم با تخفیف

مرکز خرید پتو مسافرتی ضخیم با تخفیفپتوهای مسافرتی همواره به شکل نازک ارائه نمی شوند. برخی از آن ها از ضخامت های بیشتری برخوردار هستند که از جانب فروشندگان پتو مسافرتی کیلویی عرضه می گردند. البته می شود به شک تخته ای نیز آن ها را در سایزهای متفاوتی تهیه نمود. قابل ذکر است که جهت خرید بهتر است به مرکز فروش آن مراجعه نمود. 

این گونه با فروشندگان برخواهیم خورد که با تخفیف کالای شان را به دست مشتریان می رسانند. در کل، می توانیم از عرضه کنندگان چنین محصولاتی پتو نمدی مسافرتی را هم تهیه کنیم. این محصول نیز از ضخامت بیشتری برخوردار می باشد. البته در مورد جنس آن ها باید بگوییم که اغلب از پلی استر تولید می شوند. 

با همه این ها، برای تهیه پتو ارزان ایرانی می توان نوع مسافرتی ضخیم را تهیه کرد. مراجع متفاوتی در سر تا سر ایران در این حوزه فعال می باشند. آن ها سعی می کنند تا با ارائه نرخ های منصفانه، مشتریان بیشتری را جلب کرده و به این طریق فروش شان را بالا ببرند. 

همین طور پتو با تخفیف مسافرتی ضخیم را می شود از طریق غیر حضوری به گونه تکی و کلی از سایت های مختلفی نیز به دست آورد. 

نمایندگی مستقیم پتو ایرانی

نمایندگی مستقیم پتو ایرانیشرکت های گوناگونی که در زمینه تولید انواع پتو ایرانی فعالیت می نمایند، سعی شان بر این است تا به صورت مستقیم کالای خود را به دست مشتریان برسانند. آن ها به این طریق خواهند توانست ارتباط رو در رو با خریدار برقرار کرده و از طرف دیگر، نقص های محصولات شان را نیز به این شکل با انتقاداتی که می شود، بر طرف کنند. 

همین طور در زمینه عرضه بدون واسطه، تولیدی ها از مراجع گوناگونی استفاده می کنند. برای نمونه شعب رسمی ایجاد می نمایند. می توان در بیشتر شهرهای کشورمان، به نمایندگی پتو ایرانی سر زد و خرید را به هر میزانی که می خواهیم انجام دهیم. این شعب در این انواع کالا را برای مصرف کنندگان ارائه می دهند: 

 • پتوهای یک نفره 
 • پتو های دو نفره 
 • پتو های طرح دار 
 • پتو های ساده 
 • پتو های تولید شده از الیاف طبیعی 
 • پتو های تولید شده از الیاف مصنوعی 
 • و غیره 

پتو ویژه نوزادی با کیفیت مرغوب

پتو ویژه نوزادی با کیفیت مرغوب برای نوزادان کارخانه های مختلف، پتوهای ویژه ای را تولید می کنند. از جمله ویژگی های این محصولات می توان به ابعاد کوچک، طرح ها و رنگ های شاد آن اشاره کرد. همین طور این پتوها در دو مدل ساده و کلاه دار ارائه می گردند که نوع دوم آن از فروش بهتری برخوردار می باشد و کاربردهای بیشتری هم در فصل سرما دارد. 

پتو نوزادی با کیفیت مرغوب کلاه دار و ساده، از جنس های خوبی تولید شده اند که به هیچ عنوان حساسیت های تنفسی و پوستی ایجاد نمی نمایند. می شود حتی همین محصولات را هم در مدل های گوناگونی تهیه کرد. برای نمونه، نوع کلاه دار، بیشتر به شکل های حیوانات گوناگون و بامزه ارائه می شوند. 

از طرفی خود پتوهای ساده نیز طرح هایی مانند ماشین مسابقه، باب اسفنجی، بانوی یخی و غیره را دارند. آن چه بیشتر از همه در این پتوها به چشم می آید، رنگبندی های شان است. البته نوع نوع یک رنگ هم زیاد در بازار پیدا می شود که عمدتاً پتوهای کلاه دار به این شکل عرضه می گردند. 

در هر حال، در زمان تهیه این گونه از محصول توجه داشته باشید که برای حفظ سلامتی نوزادتان، پتو ویژه نوزادی با کیفیت بالا را از برندهای معتبر تولید کننده، بخرید. 

چگونه پتو مسافرتی جنس خوب را بشناسیم؟

چگونه پتو مسافرتی جنس خوب را بشناسیم؟سوالی که بیشتر خریداران پیش از تهیه پتو مسافرتی ممکن است از خود بپرسم، این است که چگونه می توان جنس خوب را بشناسیم و تهیه کنیم؟ برای پاسخ باید به این نکته اشاره کرد که در گام اول، بهترین کار این است، مراجع اصلی فروش را بیابید. امروزه برخی از فروشندگان به نمایندگی از شرکت خاصی کالا را ارائه می دهند. 

از برخی از آن ها حتی می شود به شکل تضمینی نیز پتوها را تهیه کرد. اما در زمان خرید، بهتر است که به آرم و نشان استاندارد توجه کنید. به برچسب هایی که پشت پتو ها برای ارائه معلومات زده شده، دقت نمایید. آن ها را مطالعه کنید و سپس بر اساس نیازتان اقدام به خرید کنید. 

طبعاً برای بسیاری از افراد عادی جامعه تشخیص دادن جنس با کیفیت و نامرغوب کار سختی می باشد؛ پس بهترین گزینه همان سر زدن به مراجع معتبر می باشد. 

بهترین مرجع فروش پتو خانگی طرحدار

بهترین مرجع فروش پتو خانگی طرحدارفروش پتو خانگی طرحدار، از جانب بهترین مراجع انجام می گیرد. البته برای این که بدانید از کدام منابع بایستی خرید خود را انجام دهید، خوب است که مشخص کنید به چه تعداد تخته پتو نیاز دارید؟ اگر زیاد می خواهید این پتو ها را تهیه کنید، خوب است که به مراجع خاص عمده فروشی سر بزنید که به آن ها اشاره کردیم. 

ولی برای تهیه تکی آن، می شود به فروشگاه های حضوری و غیر حضوری کالای خواب سر زد. عموماً بهترین مرجع فروش، در پهلوی مرغوب بودن کالا، به تنوع آن هم اهمیت می دهد. می شود از آن ها پتو یکنفره خانگی و همین طور سایر مدل های دیگر را در طرح های زیر به راحتی به دست آورد: 

 • پتو در طرح فانتزی 
 • پتو در طرح ساده 
 • پتو در طرح رنگ های ترکیبی 
 • پتو در طرح گل برجسته 
 • پتو در طرح گل های ریز و درشت 
 • و سایر طرح های جذاب دیگر 

خریداران پتو به قیمت تولیدی در تهران

خریداران پتو به قیمت تولیدی در تهرانبرای بسیاری از مشتریان، در کنار کیفیت پتوها، قیمت آن هم اهمیت خاصی دارد. اغلب آنان می کوشند تا مراجعی را بیابند که هم پتو ارزان قیمت را ارائه دهند و هم این که آن را از لحاظ کیفی، تضمین شده به فروش رسانند. 

خریداران پتو به قیمت تولیدی در تهران و شهرهای مختلف دیگر، می توانند در این خصوص به فروشگاه های آنلاین سر بزنند. این عرضه کنندگان هم در تنوع بالایی محصولات را ارائه می دهند و هم این که تخفیف های ویژه ای را برای بازدید کنندگان در نظر می گیرند. 

اغلب آن ها همکاری مستقیمی با شرکت های تولیدی دارند و با نرخ های مصوب کارخانه محصول را ارائه می کنند. 

ارائه دهنده پتو های دو نفره مسافرتی

ارائه دهنده پتو های دو نفره مسافرتیپتوهای دو نفره مسافرتی، ابعاد بزرگتری دارند. هر کدام از شرکت ها آن را در سایزهای گوناگونی تولید می نمایند و از جمله ارائه دهندگان اصلی این محصولات نیز، همین کارخانه جات می باشند. البته آن ها به شکل عمده ای به عرضه کالا شان می پردازند. 

در کنار این، اگر به دنبال پتو سبک و گرم هستید که به راحتی آن را بتوانید از مکانی به مکان دیگر حمل کنید، خوب است که به این گزینه توجه نمایید. آن را مراجع مختلفی در بازارهای گوناگون سراسر کشورمان ارائه می کنند. این پتوها نیز مانند سایر محصولات دیگر، از مدل ها و رنگبندی های متنوعی برخوردار است. 

سفارش پتو های کادویی کیفدار

سفارش پتو های کادویی کیفداربیشتر پتوهایی که تولید می شوند، به همراه خود کیف هایی دارند که برای محافظت از محصول و همین طور حمل ساده آن طراحی شده اند. سفارش این گونه از پتوها را می توان به مراجع متفاوتی ارائه کرد. اما برای کادو و هدیه دادن نیز پتوهای کیفدار را می شود از بازار با مشخصات زیر تهیه کرد: 

 • اغلب از جنس پلاستیکی و یا مقوایی تولید شده اند. 
 • بیشتر برای تازه عروس ها از نوع کاغذی کیف کار می گیرند. 
 • این کیف ها طراحی های زیبایی دارند. 
 • رنگبندی های شان متفاوت است. 
 • دارای دسته هایی برای حمل راحت هستند. 
 • و غیره موار دیگر از این قبیل 

کارخانه تولید پتو های طرح برجسته ایرانی

کارخانه تولید پتو های طرح برجسته ایرانییکی از طرح های پرفروش پتوهای ایرانی که از جانب کارخانه های تولیدی گوناگونی بافته می شود، نوع گل برجسته است. این محصول به راحتی قابل تشخیص می باشد. برخی از آنان گل های شان برآمدگی بیشتری دارند و حتی بدون لمس کردن نیز می شود تشخیص شان داد. 

در هر صورت، یکی از جمله پتو ایرانی صادراتی همین نوع می باشد که به کشورهای متفاوتی ارسال می گردد. آن را در مدل های گوناگونی شرکت ها می سازند. می شود به از مراکز کالای خواب، به شکل ژله ای، حوله ای، مسافرتی و غیره مشاهده کرد و اقدام به خریدشان نمود. 

آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه دیبافت شما را به خرید بهترین محصولات پتو یک نفره و دو نفره دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید