قیمت پتو سربازی ارزان

یکی از بهترین کالاهای خواب در فصل زمستان و هوای سرد پتو سربازی است که ضخامت مناسبی داشته و گرمای فوق العاده ای دارد. این محصول با قیمتهای مناسب و ارزان در مراکز فروش کالای خواب ارائه می شود و همچنین مراکز فروش و فروشگاه های وسایل نظامی نیز این محصول را به مشتریان عرضه می کنند.

تمامی سربازان از این پتوها سهمیه دارند و با توجه به یگانی که در آن خدمت می کنند به تعداد مشخصی از این پتوها به آنها تحویل داده می شود و برخی از سربازان در پایان دوره خدمت خود آن را تحویل نداده و به همراه خود آن را می برند.

قیمت پتو سربازی

ضخامت و گرمای مناسب پتو سربازی باعث شده تا این محصول مورد استفاده های فراوانی قرار بگیرد و به همین دلیل فروش آن افزایش یابد.

این محصول با توجه به جنس خوبی که دارد با قیمتهای مختلفی در بازار ارائه می شود و هر کدام از آنها دارای ابعاد، اندازه، رنگ، ضخامت و طرحهای مختلفی هستند. این پتوها عایق بسیار مقاومی در برابر گرما هستند که از آن علاوه بر پتو و رو انداز به عنوان زیر انداز، متکا، پرده و غیره استفاده می شود.

هر کدام از موارد ذکر شده عواملی هستند که می تواند بر قیمت محصول اثر گذار باشد و برخی از عوامل دیگر جنس محصول می تواند باشد که هر چه ضخیم تر باشد و کیفیت بهتری داشته باشد قیمت پتو مسلما بیشتر خواهد بود.

خرید پتو سربازی

می توان انواع پتو سربازی را از مراکز خرید بزرگ کالای خواب تهیه کرد که معمولا محصولات در این مراکز با قیمتهای مناسب و کیفیتهای قابل قبولی ارائه می شوند. این پتو ممکن است که از پشمهای طبیعی بهو جود آمده باشد و یا از مواد شیمیایی و پلی استری تولید شده باشد، در هر صورت این پتوها در مقابل هوای سرد مقاومت بالایی دارند و نفوذ هوای سرد از آن به سختی و به کمترین مقدار ممکن انجام می گیرد.

یکی از مهم ترین مزایای این پتوها امکان و قابلیت شستشوی آنها می باشد که قدرت جذب آب بالایی دارند و در هنگام شستن آب زیادی را درون خود نگه می دارد و سبب می شود که به خوبی تمیز شوند و با هر نوع مواد شوینده ای نیز سازگاری دارند.

خرید پتو سربازی

قیمت پتو سربازی عمده

مراکز توزیع کالای خواب انواع پتو سربازی را به صورت عمده عرضه می کنند که در این صورت قیمتهای آن کمتر از قیمت خرده می باشد و سبب می شود که خرید عمده مقرون به صرفه باشد. از این رو اکثر مراکز اقامتی و یا نظامی این محصول را به صورت گسترده و عمده خریداری می کنند.

افراد و خانواده های که قصد خرید این محول گرم و بادوام را دارند می توانند این محصول را به صورت عمده خریداری کنند تا از نظر قیمتی مبالغ کمتر و به صرفه ای را پرداخت نمایند.

برخی از هیئت های فرهنگی و مذهبی از این پتوها به عنوان زیر انداز و رو فرشی استفاده می کنند که برخی از اینها نیز محصول را به صورت عمده تهیه کرده اند.

تولیدی پتو سربازی

کارخانجات نساجی و ریسندگی مراکز تولیدی پتو سربازی نیز هستند که حجم بالایی از تولیدات خود را روانه بازار سراسر ایران می کنند و برخی از آنها دارای شعبات متعددی در شهرهای مختلف می باشند تا از این طریق پذیرای سفارشات بیشتری از نقاط مختلف ایران باشند. سفارشات این محصول در حجمهای عمده در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت به دست خریداران می رسد و برای آنها ارسال می گردد.

فروش انواع پتو به ویژه پتو سربازی سودهای کلانی به همراه دارد و سبب شده تا این شغل جزو مشاغل پر درامد محسوب شود.

تولیدی پتو سربازی

کارخانه پتو سربازی

مراکز تولید و کارخانه پتو سربازی انواع نمونه های با کیفیت و متنوع این محصول را در حجمهای بسیار زیاد تولید کرده و سپس روانه بازار می کند. برخی از این کارخانه ها با مراکز پخش همکاری دارند و برخی دیگر خودشان مراکزی در زیر مجموعه خود دارند تا بدین طریق سودهای بیشتری بدست بیاورند.

برخی از این مراکز کسب و کار خود را توسعه دادند و علاوه بر تامین نیاز بازار داخلی دست به صادرات محصول زده اند و انواع پتوهای با کیفیت را به کشورهای متقاضی ارسال می کنند. اکثر کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به همراه همسایگان شرقی ایران تماما مشتریان پتو از ایران هستند و هر ساله حجم عظیمی از این تولیدات را برای تامین بازار خود از ایران تهیه می کنند.

کارخانه پتو سربازی

پتو سربازی ارزان

انواع نمونه های با کیفیت و ارزان پتو سربازی در مراکز عرضه و فروش کالای خواب وجود دارد که مشتریان می توانند با مراجعه به این مراکز از انواع مدلها دیدن کرده و محصول مورد نظر خود را یافته و انتخاب کنند. اکثر این مراکز طرحهای ویژه و جشنواره های مختلفی را برای فروش محصولات خود هر چند وقت یک بار در نظر می گیرند.

پتو سربازی عمده

مراکز تولید پتو و نساجیهای مختلف انواع پتو سربازی را در حجمهای عمده تولید کرده و روانه بازار می کنند که فروشگاه های وسایل نظامی و مراکز فروش کالای خواب این محصول را به فروش می رسانند. معمولا اکثر این محصولات به صورت مستقیم از دست تولید کننده به بازار مصرف می رسند تا دست واسطه و دلال در کار نباشد و قیمت محصول افزایش بی رویه و بی جهتی نداشته باشد.

بیشتر خریداران این محصول مراکز نظامی، اقامتی، فرهنگی، مذهبی و غیره می باشند که این محصولات را برای استفاده های مختلف و متفرقه تهیه می کنند و با توجه به طول عمر بالایی که دارند تا مدتها می توان از آنها استفاده نمود.

یکی از مراکز پخش و فروش انواع پتو به ویژه پتو مسافرتی مجموعه جاری ما می باشد که بهترین محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه به مشتریان ارائه می کند.

کارشناسان فروش آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان خواهند بود و علاوه بر آن مشاوران تجاری مجموعه با هدف تاجر سازی و مشارکت در امر تجارت افراد و علاقمندان به این حیطه را راهنمایی و مشاوره می دهند و کسانی که متمایل به انجام صادرات این محصول می باشند می توانند از راهنمایی و مشاوره آنها به صورت رایگان بهره مند شوند.

پتو سربازی عمده

مجموعه حاضر علاوه بر تامین نیاز بازار داخل حجم عظیمی از این تولیدات را به کشورهای متقاضی همچنین صادر کرده است که از این راه ارز آوریهای خوبی برای کشور به همراه داشته است. برای خرید محصول می توانید از طریق همین سایت از انواع نمونه های پتو دیدن کرده و در صورت تمایل انتخاب خود را سفارش داده و آن را به ثبت برسانید. مکاران ما پس از ثبت سفارش محصول نسبت به ارسال آن در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام خواهند کرد.

12

 1. سلام وقت بخیر
  من از سایت شما سفارش دادم واقعا همه ی کیفیت محصول شما عالی است
  ممنون از سایت خوبتون.

 2. سلام وقت بخیر
  من از سایت شما سفارش دادم واقعا قیمت متفاوتی نسبت به جاهای دیگه دارید؟

 3. ضخامت و گرمای مناسب پتو سربازی باعث شده تا این محصول مورد استفاده های فراوانی قرار بگیرد و به همین دلیل فروش آن بسیار خوب است.

 4. سلام وقت بخیر
  ضخامت و گرمای مناسب پتو سربازی باعث شده تا این محصول مورد استفاده های فراوانی قرار بگیرد و به همین دلیل فروش آن افزایش یابد.

 5. سلام وقت بخیر
  ضخامت و گرمای مناسب پتو سربازی باعث شده تا این محصول مورد استفاده های فراوانی قرار بگیرد و به همین دلیل فروش آن افزایش یابد.

 6. سلام وقت بخیر
  تمامی سربازان از این پتوها سهمیه دارند و با توجه به یگانی که در آن خدمت می کنند به تعداد مشخصی از این پتوها به آنها تحویل داده می شود

 7. سلام وقت بخیر
  تمامی سربازان از این پتوها سهمیه دارند و با توجه به یگانی که در آن خدمت می کنند به تعداد مشخصی از این پتوها به آنها تحویل داده می شود و برخی از سربازان در پایان دوره خدمت خود آن را تحویل نداده و به همراه خود آن را می برند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما